Ocenenie Zlatý Dáždnik 2024

Ocenenie Zlatý Dáždnik 2024

Úrad komisára pre deti

V hlavnom meste ocenili v stredu 15. mája Zlatým dáždnikom najinšpiratívnejšie slovenské rodiny. Spája ich pozoruhodný osud ako aj ťažká situácia, s ktorou sa boria.

Podujatie zorganizoval Úrad komisára pre deti v spolupráci s OZ Umenie pomáha pri príležitosti Svetového dňa rodiny a blížiaceho sa Medzinárodného dňa detí.

Počas slávnostného programu si v Galérii SPP prevzali ocenenie v troch kategóriách – Rodina, Rodina so špeciálnymi potrebami a Náhradná rodina.

Milí priatelia,

sme naozaj nesmierne vďační a poctení, akého ocenenia sa nám posledný týždeň dostalo a zároveň aj veľmi udivení, lebo potom každá rodina by mala dostať takéto výnimočné ocenenie.

My sa určite nepovažujeme za najinšpiratívnejšiu rodinu, nech ale toto uznanie je pre nás veľkou motiváciou pokračovať v našej ceste s ešte väčším odhodlaním a láskou.

Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporujú a inšpirujú. Vaša podpora je pre nás neoceniteľná a dodáva nám silu prekonávať výzvy a hľadať nové možnosti.

Chceme osobitne poďakovať našim deťom, ktoré nám neustále pomáhajú a podporujú nás v starostlivosti o nášho syna Mateja v bdelej kóme. Ich láska, trpezlivosť a obetavosť sú pre nás nesmierne dôležité a sme hrdí na to, akými úžasnými a silnými osobnosťami sú.

S láskou

VS TEAM