Rok 2021

Update 18/01/2022

V septembri 2021 sme podstúpili 2 hé podanie kmeňových buniek a potom  následne ďalšie  ponory v kyslíkovej komore.

Od 01-21/11/2021 sme mali  20dnový rehabilitačný pobyt -Kladno -Hyperbarická komora 14x a potom 5dňová rehabilitácia v Hranicícih nad Bečvou. V Kladne sme narazili na skvelého pána primára,ktorý  nám pomohol dostať sa do komory v Bratislave a dal nám tie správne kontakty.

Po návrate domov, z Čiech sme oddychovali a podarilo sa nám dohodnúť ponory v HB komore v Bratislave. Dnes 18.01 sme absolvovali  prvý ponor a vo Februári plánujeme  opať kmeňové bunky.

Update 13/09/2021

dlhšie sme  nič neaktualizovali, tak dopĺňame čo si pamatáme a chcem podotknúť ,že bez viery  a bez Božej pomoci by nič z toho čo sme zvládli nebolo možné, Boh Vás všetkých  žehnaj a vyprosujeme Vám veľa sil.

Rok 2021

Maťko v januári 2021 dosiahol vek 6tich rokov,pár dni pred tým prišiel o prvý mliečny zub.  Rehabilitovali sme doma, v rámci možnosti kedže prvá polovica roku 2021 sa niesla opať v duchu  pandémie Covid,    Veľa sme boli v online  spojení s  K centrom .

V juni 2021 nás skoro na 3 týždne zastavil zápal pľúc, ktorý sme preležali  na Krámaroch , vonku teploty dosahovali cez 36 stupňov celzia,vo vnutri cez 30. Maťko mal v pľúcach vodu a tá sa zmenila na hnis a to muselo von, preto 11.06.2021 o 17tej hodine podstúpil operáciu a po nej bol 3 dni na JISKE, v ten čas sme oslávili 15 rokov manželstva, hoci za takýchto ťažkých podmienok , sme sa mohli stretnúť v zostave  VS TEA a osláviť spoločným obedom na lodi v Dunajskom pivovare, aj keď  naše posledné písmenko M  ležalo na JISKE,mali sme pekný čas.

Všetko, ale dobre dopadlo  a Maťko bol prepustený  do domáceho doliečenia. Počas hospitálizácie sme sa dozvedeli o možnosti aplikácie kmeňových buniek ktoré sa aplikuju v Malackách  a preto sme 11.08.2021 podstúpili prvú aplíkáciu.Na podporu kmeňových buniek je vhiodné podstúpiť ponory v hyperbarickej komore a intenzívnu rehabilitáciu.

Momentálne sme absolvovali 9 ponorov a pripravujeme sa na ďalšie ako to dovolí Matejov stav, Posledný augustový týždeň sme absolvovali  tyždennú rehabilitáciu v  Hranicich nad Bečvou.

To je zatiaľ všetko k dnešnému dňu.